Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank.

Kredyt z oprocentowaniem 4,99% w Banku Raiffeisen Polbank.

Raiffeisen Polbank proponuje swoim klientom kredytu gotówkowy z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 4,99% w skali roku. Jest to zobowiązanie skierowane do nowych klientów banku. Chcąc skorzystać z oferty wystarczy udać się do banku z dowodem osobistym i dokumentem potwierdzającym nasze źródło i wysokość dochodów. Decyzja kredytowa będzie dosyć szybko, a ilość formalność bank ograniczył do minimum. Za udzielenie kredytu naliczana jest prowizja w wysokości od 0% do maksymalnie 30% wartości przyznanej pożyczki. Za wydanie na życzenie klienta zaświadczenia odnośnie kredytu pobierana jest opłata w wysokości 70 złotych. Kredytobiorca może również zmienić harmonogram spłat rat kredytu, ale będzie musiał za taką zmianę zapłacić 100 złotych. Jest to kredyt dla osób pełnoletnich. Wniosek można złożyć na dwa sposoby. Możemy dokonać tego w oddziale banku lub złożyć wniosek przez telefon. Nie ma obowiązku wykupowania ubezpieczenia kredytu. Co ważne bank nie wymaga od kredytobiorcy zakładania konta w banku. Jest to z pewnością duża zaleta, bo mając konto w innym banku można bez problemu skorzystać z oferty Raiffeisen Polbanku. Minimalna kwota kredytu jaką można pożyczyć to 1 tysiąc złotych, zaś maksymalna 150 tysięcy złotych. Kredyt można rozłożyć na maksymalnie 96 miesięcy.

Zaciągamy kredyt na 10 tysięcy złotych i na 150 tysięcy złotych.

Decydując się w ramach oferty na kredyt na kwotę 10 tysięcy złotych można liczyć na dosyć niskie koszta kredytowania. Przy okresie kredytowania wynoszącym 48 miesięcy bank wyliczy nam raty miesięczne po 265 złotych. Da nam to całkowity koszt kredytu w wysokości 2710 złotych. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania będzie utrzymywała się na poziomie 13,01% w skali roku.

Kredyt na kwotę 150 tysięcy złotych na okres 96 miesięcy.

W przypadku kredytu na maksymalną kwotę jaką można pożyczyć w ramach tej oferty, warunki kredytowania będą nieco inne. Zaciągając kredyt gotówkowy na kwotę 150 tysięcy złotych na okres 96 miesięcy, bank wyliczy nam raty miesięczne po 2183 złote. Ten kredyt będzie nas kosztował blisko 60 tysięcy złotych. RRSO dla tak dużej kwoty kredytu będzie wynosiło 9,18% w skali roku.

Zobacz także:  Kredyt bankowy.

Related Posts

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.